Дванадцятий тур
28 липня – субота
67. СК «Східниця» - «Кохавинка» Гніздичів
29 липня – неділя
68. СКК «Пісочна» - ФК «Ходорів» (08.08.2012 р.)
69. «Авангард» Жидачів - «Хімік» Н.Розділ
70. «Сокіл» В.Глібовичі - «Дністер» Розвадів
71. ФК «Стебник» - ФК «Вільхівці»
72. «Бори» Бориничі - СКК «Демня»
Тринадцятий тур
02 серпня – четвер
73. ФК «Стебник» - СКК
«Демня»
05 серпня – неділя
74. «Бори» Бориничі - СКК «Пісочна»
75. ФК «Вільхівці» - «Сокіл» В.Глібовичі
76. «Дністер» Розвадів - СК «Східниця»
77. «Хімік» Н.Розділ - ФК «Ходорів»
08 серпня – середа
78. «Кохавинка» Гніздичів - «Авангард» Жидачів
Чотирнадцятий тур
11 серпня - субота
79. ФК «Ходорів» - «Кохавинка» Гніздичів
80. СК «Східниця» - ФК «Вільхівці»
12 серпня - неділя
81. СКК «Пісочна» - «Хімік» Н.Розділ
82. «Авангард» Жидачів - «Дністер» Розвадів
83. «Сокіл» В.Глібовичі - СКК «Демня»
84. ФК Стебник - «Бори» Бориничі
П’ятнадцятий тур
18 серпня - субота
85. «Кохавинка» Гніздичів - «Хімік» Н.Розділ
19 серпня - неділя
86. ФК «Стебник» - СКК «Пісочна»
87. «Бори» Бориничі - «Сокіл» В.Глібовичі
88. ФК «Вільхівці» - «Авангард» Жидачів
89. «Дністер» Розвадів - ФК «Ходорів»
90. СКК «Демня» - СК «Східниця» (05.09.2012 р.)
Шіснадцятий
тур
24 серпня – п’ятниця
91. СКК «Пісочна» - «Кохавинка» Гніздичів
92. «Хімік» Н.Розділ - «Дністер» Розвадів
93. ФК «Ходорів» - ФК «Вільхівці»
94. «Авангард» Жидачів - СКК «Демня»
95. СК «Східниця» - «Бори» Бориничі
96. «Сокіл» В.Глібовичі - ФК «Стебник»
Сімнадцятий тур
28 серпня - вівторок
97. «Дністер» Розвадів - «Кохавинка» Гніздичів
98. «Сокіл» В.Глібовичі - СКК «Пісочна»
99. ФК «Стебник» - СК «Східниця»
100. «Бори» Бориничі - «Авангард» Жидачів
101. СКК «Демня» - ФК «Ходорів»
102. ФК «Вільхівці» - «Хімік» Н.Розділ
Вісімнадцятий тур
01 вересня - субота
103. «Кохавинка» Гніздичів - ФК «Вільхівці»
104. СК «Східниця» - «Сокіл» В.Глібовичі
02 вересня – неділя
105. СКК «Пісочна» - «Дністер» Розвадів
106. «Хімік» Н.Розділ - СКК «Демня»
107. ФК «Ходорів» - «Бори» Бориничі
108. «Авангард» Жидачів - ФК «Стебник»
Дев’ятнадцятий тур
08 вересня - субота
109. СКК «Демня» - «Кохавинка» Гніздичів
110. СК
«Східниця» - СКК «Пісочна»
09 вересня – неділя
111. «Сокіл» В.Глібовичі - «Авангард» Жидачів
112. ФК «Стебник» - ФК «Ходорів»
113. «Бори» Бориничі - «Хімік» Н.Розділ
114. ФК «Вільхівці» - «Дністер» Розвадів
Двадцятий тур
15 вересня - субота
115. «Кохавинка» Гніздичів - «Бори» Бориничі
16 вересня – неділя
116. СКК «Пісочна» - ФК «Вільхівці»
117. «Дністер» Розвадів - СКК «Демня»
118. «Хімік» Н.Розділ - ФК «Стебник»
119. ФК «Ходорів» - «Сокіл» В.Глібовичі
120. «Авангард» Жидачів - СК «Східниця»
Двадцять перший тур
22 вересня - субота
121. ФК «Стебник» - «Кохавинка» Гніздичів
122. СК «Східниця» - ФК «Ходорів»
23 вересня – неділя
123. «Авангард» Жидачів - СКК «Пісочна»
124. «Сокіл» В.Глібовичі - «Хімік» Н.Розділ
125. «Бори» Бориничі - «Дністер» Розвадів
126. СКК «Демня» - ФК «Вільхівці»
Двадцять другий тур
29 вересня – субота
127. «Кохавинка» Гніздичів - «Сокіл» В.Глібовичі
30 вересня – неділя
128. СКК «Пісочна» - СКК «Демня»
129. ФК «Вільхівці» - «Бори» Бориничі
130. ФК «Стебник» - «Дністер» Розвадів
131. «Хімік» Н.Розділ - СК «Східниця»
132. ФК «Ходорів» - «Авангард» Жидачів
Початок
матчів:
вихідні дні - 14-16год.
робочі дні – 15-17 год.