середа, 29 лютого 2012 р.

Товариська зустріч ФК "Скала" Стрий з "Авангард "Жидачів"


Скала 3:0 Авангард

вівторок, 7 лютого 2012 р.

Попередній склад учасників обласних змагань сезону 2012 року

Попередній склад учасників обласних змагань сезону 2012 року

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА

Назва команди

Місто

1

ФК "Куликів"

2

"Карпати"

К.Бузька

3

ФК "Самбір"

4

"Кар`єр"

Торчиновичі

5

ФК "Миколаїв"

6

"Карпати-2"

Львів

7

"РУХ"

Винники

8

"Скала-2"

Моршин

9

"Газовик-Хуртовина"

Комарно

10

"Гірник"

Соснівка

11

"Шахтар"

Червоноград

12

ФСК "Яворів"

13

"Сокіл"

Золочів

14

"Погонь"

Львів

ПЕРША ЛІГА

ПІДГРУПА "А"

Назва команди

Місто

1

"Енергетик"

Добротвір

2

"Буг"

Буськ

3

"Кордія"

Зашків

4

ФК "Добросин"

Добросин

5

"Шляховик"

Запитів

6

"Водник"

Львів

7

"Сокіл"

Борщовичі

8

ФК "Сокаль"

9

"Спиртовик"

Лопатин

10

"Богун"

Броди

11

"Покрова"

Львів

12

ФК "Яричів"

Н.Яричів

13

ФК "Синьковичі"

14

"Думна"

Ременів

15

Радехів

команди виділені жирним не визначились у якій лізі виступати

склад груп може бути змінений (розглядаються умови проведення змагань у першій лізі у трьох підгрупах сформаваних по територіальному принципу.)

ПЕРША ЛІГА

ПІДГРУПА "Б"

Назва команди

Місто

1

"Сокіл"

В.Глібовичі

2

СК "Східниця"

3

"Прикарпаття"

Ст.Самбір

4

"Дністер"

Розвадів

5

ФК "Добромиль"

6

"Авангард"

Жидачів

7

Журавно / Монастирець

8

СКК "Демня"

9

"Ураган"

Раденичі

10

ФК "Вишня"

С.Вишня

11

ФК "Городок"

12

ФК "Пустомити"

13

"Бори"

Бориничі

14

"Хімік"

Н.Розділ

15

Угерсько

16

"Кохавинка"

Гніздичів

17

Нижанковичі

18

Дуліби

команди виділені жирним не визначились у якій лізі виступатимуть

склад груп може бути змінений (розглядаються умови проведення змагань у першій лізі у трьох підгрупах сформаваних по територіальному принципу.)


ДРУГА ЛІГА

ПІДГРУПА "А"

Назва команди

Місто

1

"Думна"

Ременів

2

"Сокіл"

Рясна-Руська

3

"Сокіл"

Ямпіль

4

"Збиранка"

Грибовичі

5

ФК "Малехів"

6

"Нива"

Дубляни

7

ФК "Гамаліївка"

8

ФК "Рясне"

Підрясне

9

ОФК "Легіон"

Львів

10

"Ватра"

Пикуловичі

11

"Нива"

Жовтанці

12

"Стандарт"

Артасів

команди виділені жирним не визначились у якій лізі виступати

склад груп може бути змінений

ДРУГА ЛІГА

ПІДГРУПА "Б"

Назва команди

Місто

1

ФК "Давидів"

2

"Сокіл"

Сокільники

3

"Галгаз"

Бібрка

4

ФК "Чишки"

5

"Верес"

В.Любінь

6

"Чайка"

Ставчани

7

"Юність"

В.Білка

8

ФК "Лапаївка"

9

"Ураган"

Перемишляни

10

"Леоні"

Ланівка

11

Карпати

Ст.Село

команди виділені жирним не визначились у якій лізі виступати

склад груп може бути змінений

ТРЕТЯ ЛІГА

Назва команди

Місто

1

"Арсенал"

Ст.Село

2

"Міраж"

Зубра

3

"Гарт"

Дмитровичі

4

"Скеля"

Лисиничі

5

"Стріла"

Лагодів

6

"Княжий"

Звенигород

7

"Колос"

Куровичі

8

Чимеринці

9

ФК "Чорнушовичі"

10

"Берізка"

Підберізці